Bielizna a spojrzenie mężczyzn

girl-254708_960_720

Nie od dziś wiadomo, że bielizna jest bardzo ważną częścią garderoby. Źle dobrana, może zaniedbać wygląd kobiety nawet, kiedy jest ona w ubraniach.

Dobry chirurg Warszawa
http://evimed.com.pl/
Zespół lekarzy specjalistów, dla których
liczy się medycyna oparta na faktach.

Niestety mało która Pani, jest dość dobrze wyedukowana w tej kwestii, co w rezultacie prowadzi do podejmowania błędnych decyzji zakupowych, które niekorzystnie wpłyną na wygląd. Może być niespodzianką, że mężczyźni również zwracają uwagę na bieliznę, w jakiej chodzi kobieta. Warto pamiętać, że odpowiednio dobrana może podkreślić kobiece kształty, natomiast źle dopasowana do sylwetki tylko pogorszy sytuację. Dobór odpowiedniego biustonosza sprawi, że kobiece kształty będą podkreślone nawet w bluzce. Dobrze dobrane majtki, czy stringi podkreślą pośladki, nawet w spodniach. Bielizna musi przede wszystkim podkreślać kobiece kształty! Żeby tak było, musi być dobrze dobrana. Jeśli brak tu odpowiedniej wiedzy, warto poprosić o pomoc sprzedawczynię w takim sklepie. Ona pomoże odpowiednio dobrać i dopasować bieliznę do każdego rodzaju figury. Jak mężczyźni patrzą na kwestię jej noszenia? Przede wszystkim musi być dobrze dobrana, inaczej wygląda po prostu źle i zamiast cieszyć męskie oko, nie sprawia większego wrażenia. Panie często zapominają, że mężczyźni są przecież wzrokowcami.

Jeśli chodzi o rodzaj bielizny (stringi, figi, itd.) zależy to już od osobistych preferencji mężczyzny. Każdy lubi coś innego. Pamiętać jednak należy o tym, by odpowiedni typ bielizny dobrze dobrać do figury, nie każda kobieta będzie się dobrze prezentować w tego typu stroju. Zadbana bielizna to również ogromny krok w przód. Nikt nie lubi zaniedbanej kobiety. Kolejną rzeczą jest, by noszona bielizna dawała maksymalne poczucie atrakcyjności i pewności siebie. Kobieta ma czuć się jak bogini w noszonej przez siebie bieliźnie. Dodatkowo, poza doborem stanika i majtek, warto zadbać o inne szczegóły, bo bielizna to nie tylko staniki i matki, czy stringi. Bielizna to także dodatki: pończochy, body, podwiązki, gorsety, itp.

Co z kolorystyką? Według przeprowadzonych badań, mężczyźni najbardziej lubią bielizną w kolorach czerwieni, czerni i bieli. Nie pociągają ich krzyczące róże, rażące zielenie, czy żółcie. Klasyczna kolorystyka będzie strzałem w dziesiątkę. Świadczy o dobrym guście, smaku i wyczuciu, ale też zachowaniu klasy.